Innowacyjne, hybrydowe rozwiązanie dla firm zdobiących tekstylia. Innowacja polega na zastosowaniu urządzenia Epson SC-F2200 – drukarki DTG w procesie tworzenia transferów DTF. Technologia DTG polega na druku bezpośrednio na tekstyliach, Direct To Film czyli DTF to druk na specjalnej folii transferowej. Epson F2200 to model 3ciej generacji. W stosunku do cieszącej się ogromną popularnością poprzedniej drukarki – F2100 – została zmodyfikowana zgodnie z potrzebami Klientów i wymogami rynku. Nie musisz wybierać – wdrożymy w Twojej firmie rozwiązanie łączące w jednym urządzeniu dwie najpopularniejsze technologie zdobienia tekstyliów DTG i DTF.

Korzyści

  • Sprawdzona jakość nadruków
  • Wiele kopii na jednym arkuszu
  • Transfer bez pre-treatmentu
  • Transfer na podłoża inne niż bawełna
  • Elastyczne nadruki
  • Niewielka inwestycja
  • RIP poszerza możliwości zarówno druku DTG jak i DTF
  • Wydruk tańszy niż DTG

Pobierz broszurę

Wypróbuj CADlink do ustawień DTF
Oprogramowanie CADlink do transferu DTF

Zachęcamy do przetestowania 15 dniowego, w pełni funkcjonalnego oprogramowania CADlink Digital Factory typu trial, wraz z bazą wiedzy w postaci filmów szkoleniowych oraz plików z ustawieniami DTF. Wypełnij formularz, aby otrzymać materiały

Pobierz trial

Zamów zestaw próbek i umów prezentację DTF

Produkty

EPSON SureColor SC-F2200

Epson SureColor SC-F2200 to hybrydowa drukarka do DTG i transferów DTF. To kompleksowe rozwiązanie, obejmujące drukarkę, głowicę drukującą, atrament i oprogramowanie. Atrament UltraChrome DG2 firmy Epson posiada certyfikat ECO PASSPORT od organizacji OEKO-TEX®, umożliwiający nadruki dla ubrankach dla dzieci.

Zapytaj o finansowanie

CADlink Digital Factory Apparel Epson Edition

CADlink Digital Factory Apparel Epson Edition to znacznie więcej niż oprogramowanie RIP. To kompletne rozwiązanie do zarządzania kolorami, przygotowania pracy i planowania produkcji. Zastosowanie tego programu pozwala na wykorzystanie drukarki Epson SC-F2200 do produkcji transferów DTF.

Pobierz trial

Atramenty Epson DG2

Nowe, stabilne atramenty UltraChrome DG2 to gwarancja wyjątkowej jakości i trwałości. Usprawniony spad między żółtym i czarnym atramentem, ostre krawędzie, zminimalizowane przenikanie kolorów.

Atramenty z certyfikatami GOTS i OEKO-TEX® ECO PASSPORT.

Folia Vesline PET 75 µm DTF

Arkusz A3 jednostronna mat

Zobacz w sklepie

URET -8020

Proszkowy klej termoaktywny

Zobacz w sklepie

Folia Vesline PET 75 µm DTF

Arkusz A3 dwustronie mat

Zobacz w sklepie

Produkty powiązane:

Prasy termotransferowe

Go to top

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ