Poznaj DTF.PL MAX 60 PRO – kompletną, zautomatyzowaną linię do produkcji transferów DTF. To rozwiązanie dla firm, dla których ważny jest szybki czas realizacji zleceń oraz wysokiej jakości, precyzyjne i powtarzalne nadruki.

Najnowsze rozwiązanie to DTF.PL MAX 60 – drukarka DTF z możliwością zastosowania dwóch lub czterech głowic, drukująca kolory CMYK oraz kolor biały w jednym przebiegu. Cztery głowice, szeroka rolka folii do druku DTF (do 60 cm), w pełni zautomatyzowany proces nanoszenia i łączenia kleju proszkowego z nadrukiem, pozwalają na przyspieszenie produkcji w porównaniu do wersji dwugłowicowej. Skonfigurowanie drukarki z proszkarko-suszarką pozwala na aplikację kleju, usunięcie jego nadmiaru, wyżelowanie kleju i w końcowym etapie otrzymanie gotowego transferu DTF w jednej linii produkcyjnej.

Oprogramowanie RIP firmy CADLink daje pełną kontrolę nad procesem druku i możliwość profesjonalnego zarządzania barwą.
Urządzenie filtrujące, system cyrkulacji i mieszania białego tuszu, alarm informujący o niskim poziomie tuszu w zbiorniku oraz łatwy dostęp do elementów wymagających konserwacji zapewniają bezpieczeństwo i wygodę pracy operatora. Jeżeli potrzebujesz szybkiej i niezawodnej linii do produkcji transferów DTF to DTF.PL MAX 60 PRO jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.

Korzyści

  • Instalacja dwóch lub czterech głowic
  • Produkcyjna prędkość wydruku
  • Zautomatyzowany proces produkcji
  • Fotograficzna jakość nadruków
  • Wiele kopii na jednym obszarze roboczym
  • Szerokość robocza do 60cm
  • Transfer bez pre-treatmentu
  • Transfer na podłoża inne niż bawełna
  • Pełnokolorowe transfery bez wycinania i obierania
  • Elastyczne nadruki

Pobierz broszurę

Zamów zestaw próbek i umów prezentację DTF

Produkty

DTF.PL MAX – 60 PRO

Kompletna, automatyczna linia do produkcji transferów DTF.
Drukarka o maksymalnej szerokości druku 60 cm, z możliwością instalacji dwóch lub czterech głowic. Wyposażona w system cyrkulacji i mieszania białego tuszu zapewniającego bezpieczne użytkowanie drukarki.
Proszkarko – szuszarka służy do automatycznej aplikacji kleju w proszku na zadrukowaną folię. Następnie nadmiar proszku jest usuwany i gromadzony w specjalnej szufladzie, co pozwala na ponowne wykorzystanie kleju. Po aplikacji klej jest żelowany w tunelu suszącym. Na końcu linii automatyczna nawijarka odbiera gotowe transfery.

Zapytaj o finansowanie

CADlink Digital Factory DTF Edition

Zmaksymalizuj możliwości drukarki z dedykowanym oprogramowaniem CADlink Digital Factory DTF Edition. Jest to kompletne rozwiązanie do zarządzania kolorami, przygotowania pracy i planowania produkcji.

Folia Vesline PET 75 µm DTF

W naszej ofercie dostępne są folie do DTF marki Vesline w trzech wariantach. Warianty różnią się wykończeniem: matowy, satynowy semi gloss i super matowy. Rozmiary rolek wynoszą 0.6 x 100 m.

URET -8020

Proszkowy klej termoaktywny

Tusze Kodak DTF

Tusze dedykowane wszystkim drukarkom DTF, dzięki nowoczesnej formule bezproblemowo łączą się z sypkim klejem termoaktywnym.

Produkty powiązane:

Prasy termotransferowe

Go to top

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ