Poznaj DTF.PL MAX 60 – kompletną, zautomatyzowaną linię do produkcji transferów DTF. To rozwiązanie dla osób borykających się z niewielką wydajnością obecnych systemów do produkcji transferów.
Dwugłowicowa drukarka nakładająca kolor oraz biały w jednym przebiegu i maksymalna szerokość druku do 60cm pozwala na przyspieszenie produkcji nawet kilkukrotnie. Skonfigurowanie drukarki z proszkarko-suszarką pozwala na automatyczną aplikację kleju w proszku, usunięcie jego nadmiaru, wyżelowanie kleju i w końcowym etapie otrzymanie gotowego transferu DTF.

Oprogramowanie RIP daje pełną kontrolę nad procesem druku i profesjonalne zarządzanie barwą.
Urządzenie filtrujące, system cyrkulacji i mieszania białego tuszu, alarm informujący o niskim poziomie tuszu w zbiorniku oraz łatwy dostęp do elementów wymagających konserwacji zapewniają bezpieczeństwo i wygodę pracy operatora. Jeżeli potrzebujesz szybkiej i niezawodnej linii do produkcji transferów DTF to DTF.PL MAX 60 jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.

Korzyści

  • Produkcyjna prędkość wydruku
  • Zautomatyzowany proces produkcji
  • Fotograficzna jakość nadruków
  • Wiele kopii na jednym obszarze roboczym
  • Szerokość robocza do 60cm
  • Transfer bez pre-treatmentu
  • Transfer na podłoża inne niż bawełna
  • Pełnokolorowe transfery bez wycinania i obierania
  • Elastyczne nadruki

Pobierz broszurę

Zamów zestaw próbek i umów prezentację DTF

Produkty

DTF.PL MAX – 60

Kompletna, automatyczna linia do produkcji transferów DTF.
Dwugłowicowa drukarka o maksymalnej szerokości druku 60cm. Wyposażona w system cyrkulacji i mieszania białego tuszu zapewniającego bezpieczne użytkowanie drukarki.
Proszkarko-szuszarka służy do automatycznej aplikacji kleju w proszku na zadrukowaną folię. Następnie nadmiar proszku jest usuwany i gromadzony w specjalnej szufladzie, co pozwala na ponowne wykorzystanie kleju. Po aplikacji klej jest żelowany w tunelu suszącym. Na końcu linii automatyczna nawijarka odbiera gotowe transfery.

Zapytaj o finansowanie

CADlink Digital Factory DTF Edition

Zmaksymalizuj możliwości drukarki z dedykowanym oprogramowaniem CADlink Digital Factory DTF Edition. Jest to kompletne rozwiązanie do zarządzania kolorami, przygotowania pracy i planowania produkcji.

Folia Vesline PET 75 µm DTF

Folia do DTF marki Vesline, matowa,
w rolce 0.6 x 100m

URET -8020

Proszkowy klej termoaktywny

Produkty powiązane:

Prasy termotransferowe

Go to top

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ