API.PL stosuje autorskie rozwiązanie w zakresie druku w technologii DTF na DTG marki EPSON. Innowacja polega na zastosowaniu w procesie plotera DTG a zadruk folii wykonywany jest z wykorzystaniem urządzenia Epson SC-F2100 i ekologicznych atramentów z certyfikatem OEKO-Tex. Zadrukowana folia DTF posypywana jest proszkowym klejem termoaktywnym. Nadruk posypany klejem musi zostać wysuszony za pomocą tunelu lub prasy termotransferowej. W procesie tym łączy się klej z tuszem. Odpowiednio wysuszony produkt stanowi transfer gotowy do aplikacji na tkaninę.

Korzyści

  • Sprawdzona jakość nadruków
  • Wiele kopii na jednym arkuszu
  • Transfer bez pre-treatmentu
  • Transfer na podłoża inne niż bawełna
  • Elastyczne nadruki
  • Niewielka inwestycja
  • RIP poszerza możliwości zarówno druku DTG jak i DTF
  • Wydruk tańszy niż DTG

Pobierz broszurę

Wypróbuj CADlink do ustawień DTF
Oprogramowanie CADlink do transferu DTFu DTF

Zachęcamy do przetestowania 15 dniowego, w pełni funkcjonalnego oprogramowania CADlink Digital Factory typu trial, wraz z bazą wiedzy w postaci filmów szkoleniowych oraz plików z ustawieniami DTF. Wypełnij formularz, aby otrzymać materiały

Pobierz trial

Zamów zestaw próbek i umów prezentację DTF

Produkty

EPSON SureColor SC-F2100

Epson SureColor SC-F2100 to kompleksowe rozwiązanie obejmujące drukarkę, głowicę drukującą, atrament i oprogramowanie, umożliwiające bezpośrednie drukowanie na koszulkach i innych elementach tekstylnych. Atrament UltraChrome DG firmy Epson posiada certyfikat ECO PASSPORT od organizacji OEKO-TEX®, umożliwiający nadruki dla ubrankach dla dzieci.

Zapytaj o finansowanie

CADlink Digital Factory Apparel Epson Edition

CADlink Digital Factory Apparel Epson Edition to znacznie więcej niż oprogramowanie RIP. Jest to kompletne rozwiązanie do zarządzania kolorami, przygotowania pracy i planowania produkcji. Zastosowanie tego programu pozwala na wykorzystanie drukarki Epson SC F-2100 do produkcji transferów w technologii DTF.

Pobierz trial

Folia Vesline PET 75 µm DTF

Arkusz A3 dwustronna mat

Folia Vesline PET 75 µm DTF

Arkusz A3 jednostronna mat

URET -8020

Proszkowy klej termoaktywny

Produkty powiązane:

Prasy termotransferowe
Tunele Ranar

Go to top

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ